1. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ 343
2. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΣΒΕΤΛΑΝΑ (ΒΕΤΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 147
3. ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 241
4. ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΑΛΗΡΓΙΩΤΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 74
5. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 148
6. ΑΠΟΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΟΜΝΗΝΟΥ 281
7. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ-ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ 50
8. ΒΡΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΑΒΡΙΗΛ 407
9. ΓΙΟΥΝΟΥΣ ΟΓΛΟΥ
ΑΧΜΕΤ-ΤΟΥΣΟΥΝ του ΧΟΥΣΕΪΝ 176
10. ΓΟΥΜΕΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 575
11. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΚΑΛΑΝΤΑΡΗΣ) του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 1.350
12. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ-ΤΣΙΟΥΛΠΑ ΑΝΝΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 198
13. ΔΟΥΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 585
14. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 236
15. ΖΩΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΝΑΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 425
16. ΗΛΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΕΥΔΟΚΙΜΟΥ 195
17. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΦΡΑΓΚΟΥ 579
18. ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΟΣ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 344
19. ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 548
20. ΚΑΒΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 533
21. ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ (ΣΕΒΗ) του ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ 152
22. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 129
23. ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 348
24.ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 130
25. ΚΕΚΕΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ 129
26. ΚΕΦΑΛΑ ΑΘΗΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ 104
27. ΚΙΟΡΟΓΛΑΝΙΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 204
28. ΚΙΤΣΙΚΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του ΕΥΦΡΑΙΜ 1.944
29. ΚΟΣΙΔΗΣ ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΓΓΕΛΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 202
30. ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΝΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 265
31. ΛΑΛΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ 66
32.ΜΑΚΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 62
33.ΜΑΤΖΙΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 415
34.ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΑΝΕΣΤΗ 244
35.ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 259
36.ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΟΓΛΟΥ ΜΠΕΚΗΡ του ΜΟΥΣΤΑΦΑ 207
37 ΜΠΕΔΡΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 81
38.ΜΠΙΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 411
39.ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΛΑΜΠΟΥ 160
40. ΠΙΣΤΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 398
41. ΣΑΛΗ ΟΓΛΟΥ ΜΕΜΕΤ του ΡΑΜΑΔΑΝ 145
42. ΣΕΡΑΦΕΙΜΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ 1.049
43. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 512
44. ΣΟΥΓΙΟΛΤΖΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ (ΣΟΦΟΥΛΗΣ) του ΑΝΔΡΕΑ 305
45. ΣΤΟΓΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 70
46. ΤΣΟΛΑΚ ΣΑΜΗ του ΧΟΥΣΕΪΝ 125
47. ΤΣΟΤΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 291
48. ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 686
49. ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ του ΗΛΙΑ 186
50. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 477
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΑΪΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
1. ΓΟΥΔΡΑΣ ΓΕΩΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 388
2. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΑΒΡΙΗΛ 1.141
3. ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 282
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΕΡΩΝ
1. ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 732
2. ΓΚΟΥΤΖΙΒΕΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 436
3. ΚΛΕΙΤΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 339
4. ΚΟΛΧΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 1.080
5. ΚΟΡΚΙΝΩΒ ΜΙΡΟΣΛΑΒ (ΜΙΡΟΣ) του ΔΗΜΗΤΑΡ 327
6. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 846
7. ΠΟΪΡΑΖΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΞΙΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 561
8. ΤΖΙΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 264
9. ΤΣΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 332
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
1. ΑΡΑΠΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΛΑΣΙΟΥ 309
2. ΓΛΙΤΣΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 186
3. ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΠΕΝΥ) του ΣΤΑΥΡΟΥ 503
4. ΚΕΒΟΠΟΥΛΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 270
5. ΚΛΑΔΑΡΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΛΕΩΝΙΔΑ 269
6. ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 384
7. ΚΩΣΤΙΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΣΑΛΕΠΑΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 589
8. ΛΟΥΠΑΣΑΚΗ ΧΡΥΣΗ (ΧΡΥΣΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 231
9. ΠΑΝΙΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ 205
10. ΣΠΑΝΕΛΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΡΙΤΣΑ) του ΠΟΛΙΤΗ 244
11. ΤΟΠΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ 542
12. ΦΟΥΤΖΙΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 354
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΠΛΟΥ
1. ΒΟΥΛΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 138
2. ΔΑΡΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 99
3. ΜΑΛΚΟΥΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 123
4. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 56
5. ΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 99
6. ΤΣΟΛΑΚΑΚΗ-ΚΑΤΣΙΠΤΣΑΚΗ ΚΕΡΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 52
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΕΡΩΝ
1. ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 327
2. ΚΟΛΓΙΩΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΑΝΤΖΕΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 84
3. ΛΕΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΥ 75
4. ΜΠΕΔΙΝΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 170
5. ΠΟΥΛΟΥΜΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΜΠΑΡΜΠΑΣ) του ΚΥΡΟΥ 245
6. ΤΣΑΒΔΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟY 150
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΒΑΝΤΟΣ
1. ΑΝΑΝΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ του ΤΕΜΟΥΡΙ 7
2. ΒΕΡΜΙΣΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 37
3. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 176
4. ΜΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΑ 18
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΙΣΥΜΗΣ
1. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 163
2. ΓΑΛΕΝΤΕΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΟΥΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 44
3. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΣΑΒΒΑ 232
4. ΦΟΥΝΤΟΥΤΖΑΚΛΗ ΣΕΝΟΛ του ΙΜΠΡΑΧΗΜ 18
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΘΕΙΑΣ
1. ΓΚΑΛΕΤΣΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 24
2. ΚΑΣΠΑΡΙΔΟΥ ΑΡΕΤΗ (ΤΟΥΛΑ) του ΙΛΑΡΙΩΝΑ 67
3. ΜΟΥΤΣΙΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ 12
4. ΤΣΕΛΙΠΓΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ 63
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΔΑΝΙΟΥ
1. ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΗ (ΧΡΥΣΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 16
2. ΚΟΚΚΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 34
3. ΜΟΥΡΤΣΙΝΟΥΔΗΣ ΝΑΘΑΝΑΗΛ του ΣΩΤΗΡΗ 34
4. ΠΟΡΤΟΚΑΛΛΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 13
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΟΡΙΣΚΟΥ
1. ΑΛΜΕΤΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ 59
2. ΚΑΜΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 5
3. ΡΟΥΦΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟY 31
4. ΤΕΡΖΗ ΣΟΦΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 30
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΩΡΙΚΟΥ
1. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 9
2. ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟY 20
3. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΘΕΜΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 66
4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΚΕΙΜ 4
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΒΗΣΟΥ
1. ΔΡΑΓΟΥΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟY 5
2. ΚΥΡΓΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟY 19
3. ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY 21
4. ΜΙΛΤΣΑΚΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY 7
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΙΡΚΗΣ
1. ΔΕΒΕΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 78
2. ΚΑΪΚΑ ΠΑΣΧΑΛΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 14
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΟΥ
1. ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 44
2. ΞΑΝΘΑΚΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 73
3. ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 36
4. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΑΒΒΑ 29
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΚΡΗΣ
1. ΑΜΠΕΤΙΝ ΣΑΛΗΟΓΛΟΥ ΦΕΙΦΖΗ του ΑΝΤΕΜ 83
2. ΙΣΜΑΗΛΟΓΛΟΥ ΙΣΜΑΗΛ του ΙΣΜΑΗΛ 84
3. ΤΟΠΑΛΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 17
4. ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΔΟΞΙΟΥ 236
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΙΨΑΣ
1. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 58
2. ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 52
3. ΤΣΟΠΟΥΡΙΑΝ ΜΑΡΙΕΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 9
4. ΧΙΝΤΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 49
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΥΛΑΙΑΣ
1. ΚΑΠΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 26
2. ΛΑΪΝΑΣ ΔΗΜΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 15
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΥΚΟΡΡΑΧΗΣ
1. ΑΔΕΜ ΑΧΜΕΤ ΤΕΣΛΙΜΕ του ΣΑΛΗ 13
2. ΓΙΑΜΟΥΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 121
3. ΙΣΛΑΜ ΑΜΕΤ του ΙΣΛΑΜ 73
4. ΜΕΜΕΤΑΛΗ ΕΡΚΙΟΥΛ του ΙΣΣΑ 50
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΙΦΥΛΛΙΟΥ
1. ΚΙΤΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 11
2. ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ του ΔΑΜΙΑΝΟΥ 6
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου