ΑΙΣΧΟΣ

ΔΕΝ αφήνουν το Δημοτικό Σχολείο Δικαίων με πέντε Δασκάλους.
ΔΕΝ αφήνουν το Βορειότερο Σχολείο της χώρας με πέντε μεταλαμπαδευτές της γνώσης, επειδή σε μία τάξη υπάρχουν τρεις μαθητές.
Το σχολείο έγινε και πάλι εξαθέσιο.

Έκλεισε όμως της Πλάτης.
Τα συμπεράσματα δικά σας.

κατι νέο έρχεται σύντομα...

κάθε είδηση για μας, δεν είναι απλά μία ανάρτηση

thrakinea και tomadakis.blogspot.com
Follow thrakinea on Twitter

Τετάρτη, 10 Νοεμβρίου 2010

σταυροι υποψηφιων αλεξανδρη

1. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ 343

2. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΣΒΕΤΛΑΝΑ (ΒΕΤΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 147

3. ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 241

4. ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΑΛΗΡΓΙΩΤΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 74

5. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 148

6. ΑΠΟΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΟΜΝΗΝΟΥ 281

7. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ-ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ 50

8. ΒΡΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΑΒΡΙΗΛ 407

9. ΓΙΟΥΝΟΥΣ ΟΓΛΟΥ
ΑΧΜΕΤ-ΤΟΥΣΟΥΝ του ΧΟΥΣΕΪΝ 176

10. ΓΟΥΜΕΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 575

11. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΚΑΛΑΝΤΑΡΗΣ) του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 1.350

12. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ-ΤΣΙΟΥΛΠΑ ΑΝΝΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 198

13. ΔΟΥΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 585

14. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 236

15. ΖΩΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΝΑΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 425

16. ΗΛΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΕΥΔΟΚΙΜΟΥ 195

17. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΦΡΑΓΚΟΥ 579

18. ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΟΣ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 344

19. ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 548

20. ΚΑΒΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 533

21. ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ (ΣΕΒΗ) του ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΥ 152

22. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 129

23. ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 348

24.ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 130

25. ΚΕΚΕΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ 129

26. ΚΕΦΑΛΑ ΑΘΗΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ 104

27. ΚΙΟΡΟΓΛΑΝΙΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 204

28. ΚΙΤΣΙΚΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του ΕΥΦΡΑΙΜ 1.944

29. ΚΟΣΙΔΗΣ ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΓΓΕΛΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 202

30. ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΝΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 265

31. ΛΑΛΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ 66

32.ΜΑΚΡΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 62

33.ΜΑΤΖΙΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 415

34.ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΑΝΕΣΤΗ 244

35.ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 259

36.ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΟΓΛΟΥ ΜΠΕΚΗΡ του ΜΟΥΣΤΑΦΑ 207

37 ΜΠΕΔΡΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 81

38.ΜΠΙΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 411

39.ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΛΑΜΠΟΥ 160

40. ΠΙΣΤΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 398

41. ΣΑΛΗ ΟΓΛΟΥ ΜΕΜΕΤ του ΡΑΜΑΔΑΝ 145

42. ΣΕΡΑΦΕΙΜΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ 1.049

43. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 512

44. ΣΟΥΓΙΟΛΤΖΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ (ΣΟΦΟΥΛΗΣ) του ΑΝΔΡΕΑ 305

45. ΣΤΟΓΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 70

46. ΤΣΟΛΑΚ ΣΑΜΗ του ΧΟΥΣΕΪΝ 125

47. ΤΣΟΤΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 291

48. ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 686

49. ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ του ΗΛΙΑ 186

50. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 477



ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΑΪΑΝΟΥΠΟΛΗΣ

1. ΓΟΥΔΡΑΣ ΓΕΩΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 388

2. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΑΒΡΙΗΛ 1.141

3. ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 282



ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΕΡΩΝ

1. ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 732

2. ΓΚΟΥΤΖΙΒΕΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 436

3. ΚΛΕΙΤΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 339

4. ΚΟΛΧΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 1.080

5. ΚΟΡΚΙΝΩΒ ΜΙΡΟΣΛΑΒ (ΜΙΡΟΣ) του ΔΗΜΗΤΑΡ 327

6. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 846

7. ΠΟΪΡΑΖΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΞΙΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 561

8. ΤΖΙΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 264

9. ΤΣΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 332



ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

1. ΑΡΑΠΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΛΑΣΙΟΥ 309

2. ΓΛΙΤΣΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 186

3. ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΠΕΝΥ) του ΣΤΑΥΡΟΥ 503

4. ΚΕΒΟΠΟΥΛΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 270

5. ΚΛΑΔΑΡΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΛΕΩΝΙΔΑ 269

6. ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 384

7. ΚΩΣΤΙΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΣΑΛΕΠΑΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 589

8. ΛΟΥΠΑΣΑΚΗ ΧΡΥΣΗ (ΧΡΥΣΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 231

9. ΠΑΝΙΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ 205

10. ΣΠΑΝΕΛΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΡΙΤΣΑ) του ΠΟΛΙΤΗ 244

11. ΤΟΠΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ 542

12. ΦΟΥΤΖΙΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 354



ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΠΛΟΥ

1. ΒΟΥΛΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 138

2. ΔΑΡΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 99

3. ΜΑΛΚΟΥΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 123

4. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 56

5. ΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 99

6. ΤΣΟΛΑΚΑΚΗ-ΚΑΤΣΙΠΤΣΑΚΗ ΚΕΡΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 52



ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΕΡΩΝ

1. ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 327

2. ΚΟΛΓΙΩΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΑΝΤΖΕΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 84

3. ΛΕΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΥ 75

4. ΜΠΕΔΙΝΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 170

5. ΠΟΥΛΟΥΜΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΜΠΑΡΜΠΑΣ) του ΚΥΡΟΥ 245

6. ΤΣΑΒΔΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟY 150



ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΒΑΝΤΟΣ

1. ΑΝΑΝΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ του ΤΕΜΟΥΡΙ 7

2. ΒΕΡΜΙΣΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 37

3. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 176

4. ΜΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΑ 18



ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΙΣΥΜΗΣ

1. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 163

2. ΓΑΛΕΝΤΕΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΟΥΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 44

3. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΣΑΒΒΑ 232

4. ΦΟΥΝΤΟΥΤΖΑΚΛΗ ΣΕΝΟΛ του ΙΜΠΡΑΧΗΜ 18



ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΘΕΙΑΣ

1. ΓΚΑΛΕΤΣΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 24

2. ΚΑΣΠΑΡΙΔΟΥ ΑΡΕΤΗ (ΤΟΥΛΑ) του ΙΛΑΡΙΩΝΑ 67

3. ΜΟΥΤΣΙΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ 12

4. ΤΣΕΛΙΠΓΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ 63



ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΔΑΝΙΟΥ

1. ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΗ (ΧΡΥΣΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 16

2. ΚΟΚΚΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 34

3. ΜΟΥΡΤΣΙΝΟΥΔΗΣ ΝΑΘΑΝΑΗΛ του ΣΩΤΗΡΗ 34

4. ΠΟΡΤΟΚΑΛΛΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 13



ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΟΡΙΣΚΟΥ

1. ΑΛΜΕΤΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ 59

2. ΚΑΜΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 5

3. ΡΟΥΦΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟY 31

4. ΤΕΡΖΗ ΣΟΦΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 30



ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΩΡΙΚΟΥ

1. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 9

2. ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟY 20

3. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΘΕΜΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 66

4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΚΕΙΜ 4



ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΒΗΣΟΥ

1. ΔΡΑΓΟΥΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟY 5

2. ΚΥΡΓΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟY 19

3. ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟY 21

4. ΜΙΛΤΣΑΚΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟY 7



ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΙΡΚΗΣ

1. ΔΕΒΕΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 78

2. ΚΑΪΚΑ ΠΑΣΧΑΛΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 14



ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΟΥ

1. ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 44

2. ΞΑΝΘΑΚΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 73

3. ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 36

4. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΑΒΒΑ 29



ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΚΡΗΣ

1. ΑΜΠΕΤΙΝ ΣΑΛΗΟΓΛΟΥ ΦΕΙΦΖΗ του ΑΝΤΕΜ 83

2. ΙΣΜΑΗΛΟΓΛΟΥ ΙΣΜΑΗΛ του ΙΣΜΑΗΛ 84

3. ΤΟΠΑΛΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 17

4. ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΔΟΞΙΟΥ 236



ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΙΨΑΣ

1. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 58

2. ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 52

3. ΤΣΟΠΟΥΡΙΑΝ ΜΑΡΙΕΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 9

4. ΧΙΝΤΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 49



ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΥΛΑΙΑΣ

1. ΚΑΠΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 26

2. ΛΑΪΝΑΣ ΔΗΜΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 15



ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΥΚΟΡΡΑΧΗΣ

1. ΑΔΕΜ ΑΧΜΕΤ ΤΕΣΛΙΜΕ του ΣΑΛΗ 13

2. ΓΙΑΜΟΥΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 121

3. ΙΣΛΑΜ ΑΜΕΤ του ΙΣΛΑΜ 73

4. ΜΕΜΕΤΑΛΗ ΕΡΚΙΟΥΛ του ΙΣΣΑ 50



ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΙΦΥΛΛΙΟΥ

1. ΚΙΤΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 11

2. ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ του ΔΑΜΙΑΝΟΥ 6