ΑΙΣΧΟΣ

ΔΕΝ αφήνουν το Δημοτικό Σχολείο Δικαίων με πέντε Δασκάλους.
ΔΕΝ αφήνουν το Βορειότερο Σχολείο της χώρας με πέντε μεταλαμπαδευτές της γνώσης, επειδή σε μία τάξη υπάρχουν τρεις μαθητές.
Το σχολείο έγινε και πάλι εξαθέσιο.

Έκλεισε όμως της Πλάτης.
Τα συμπεράσματα δικά σας.

κατι νέο έρχεται σύντομα...

κάθε είδηση για μας, δεν είναι απλά μία ανάρτηση

thrakinea και tomadakis.blogspot.com
Follow thrakinea on Twitter

Δευτέρα, 18 Οκτωβρίου 2010

υποψηφιοι τοκαμανη

«ΔΗΜΟΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ»

ΥΠΟΨΉΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΚΑΜΑΝΗΣ



ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 ΒΑΡΓΙΑΜΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΟΣΧΟΣ
2 ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 ΓΙΑΓΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 ΓΙΑΓΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
5 ΓΚΑΪΝΤΑΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
6 ΓΚΟΥΝΤΙΝΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
7 ΓΟΥΔΟΥΣΙΑΔΗΣ (ΖΑΜΠΕΚΗΣ) ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
8 ΓΡΑΜΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΒΑΡΣΑΜΗΣ
9 ΔΕΛΗΜΥΤΗ ΕΙΡΗΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
10 ΔΡΑΓΟΖΗ ΕΛΕΝΗ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
11 ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
12 ΚΑΜΠΡΟΥΔΗΣ ΑΞΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
13 ΚΑΡΑΜΠΙΜΠΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΛΑΣΑΚΗΣ
14 ΚΟΠΟΥΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
15 ΛΕΠΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
16 ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΟΥ ΟΛΓΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
17 ΝΤΟΥΜΠΑ ΑΜΕΤ ΜΕΜΕΤ
18 ΠΑΓΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
19 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
20 ΠΑΠΑΔΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΙΑΣ
21 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
22 ΠΕΤΡΑΚΟΓΛΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
23 ΤΑΣΙΟΥΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
24 ΤΕΡΖΟΥΔΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
25 ΤΟΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
26 ΤΣΑΓΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
27 ΤΣΑΜΟΥΡΑ –ΚΟΤΖΙΑΚΑΛΦΑ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΗ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
28 ΤΣΙΓΚΟΥΡΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
29 ΤΣΙΜΠΑΝΛΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ
30 ΤΣΙΤΣΙΜΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΕΣΤΩΡ
31 ΦΟΥΤΣΙΤΖΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
32 ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ


ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΤΑΞΑΔΩΝ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 ΑΝΤΩΝΑΚΟΥΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΠΟΛΥΧΡΩ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3 ΓΚΟΓΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΣΙΟΣ
4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ (ΜΥΛΩΝΑΣ) ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ
5 ΠΟΥΡΤΣΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
6 ΣΛΑΒΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
7 ΤΕΡΖΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
8 ΤΣΙΠΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ




ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 ΓΚΟΥΝΤΙΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2 ΓΚΟΥΝΤΙΝΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3 ΔΕΡΒΕΝΤΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
4 ΜΑΥΡΟΥΔΗ – ΖΑΡΚΟΔΗΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ) ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
5 ΣΙΑΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
6 ΤΖΙΒΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ


ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΛΗΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΕΛΛΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 ΚΑΠΤΣΙΚΑ ΖΩΗ ΜΟΣΧΟΣ
2 ΜΗΝΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
4 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
5 ΤΣΙΑΝΤΑ ΘΕΟΠΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
6 ΤΣΙΛΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΒΕΣΤΑΔΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΣΒΕΣΤΑΔΩΝ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 ΔΕΔΕΛΟΥΔΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3 ΛΙΛΙΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
4 ΧΑΒΟΥΖΟΥΔΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΗΜΕΝΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΣΗΜΕΝΙΟΥ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 ΓΚΑΪΝΤΑΤΖΗΣ ΝΑΘΑΝΑΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2 ΔΕΛΙΑΝΑΚΗ ΜΕΡΩΠΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3 ΜΑΛΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4 ΝΤΑΛΑΚΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΙΣΑΑΚΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΙΣΑΑΚΙΟΥ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2 ΓΚΙΡΤΖΙΜΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
3 ΚΑΡΑΜΠΑΣΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
4 ΜΕΤΑΞΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΩΤΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΡΩΤΗΣ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 ΓΡΑΜΜΕΝΙΔΟΥ ΑΣΗΜΗΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2 ΔΗΜΟΥΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3 ΠΑΠΑΛΛΑΜΠΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
4 ΤΖΙΟΓΚΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΥΦΟΒΟΥΝΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΟΥΦΟΒΟΥΝΟΥ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 ΔΟΥΛΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΡΟΥΣΗΣ
2 ΚΑΔΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
3 ΚΑΜΑΡΓΙΑΝΝΑΚΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
4 ΠΑΛΑΤΣΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΥΑΝΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΥΑΝΗΣ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 ΚΑΚΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
2 ΚΟΥΡΔΑΚΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
3 ΤΡΑΜΠΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
4 ΤΣΕΛΕΜΠΑΚΗ ΒΑΪΑ ΚΑΡΑΦΥΛΛΗΣ





ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΝΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΝΗΣ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 ΓΕΡΑΣΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
2 ΓΙΑΓΡΙΔΗΣ ΖΗΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
3 ΓΚΙΝΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
4 ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΘΑ ΠΑΥΛΟΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΡΑΔΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΕΤΡΑΔΩΝ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΜΙΧΑΗΛ
2 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
3 ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
4 ΜΠΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΙΜΕΝΙΚΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΟΙΜΕΝΙΚΟΥ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 ΚΑΜΠΡΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΞΙΩΤΗΣ
2 ΠΑΝΟΥΡΓΟΥΔΗ ΘΕΟΠΟΥΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
3 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4 ΠΑΤΡΩΝΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΑΓΓΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΡΑΓΓΙΟΥ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
2 ΤΣΙΟΛΚΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΛΙΑΣ
3 ΦΟΥΝΤΟΥΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΗΛΙΑΣ
4 ΦΟΥΝΤΟΥΚΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΥΘΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΥΘΙΟΥ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 ΓΚΑΪΔΑΤΖΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
3 ΠΑΛΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
4 ΣΙΜΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ





ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΙΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΙΤΟΧΩΡΙΟΥ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 ΑΛΕΞΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
2 ΓΚΑΤΣΙΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3 ΓΚΑΤΣΙΟΥΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4 ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΟΦΙΚΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΟΦΙΚΟΥ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 ΛΥΜΠΕΡΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2 ΟΥΖΟΥΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΠΥΡΟΣ
3 ΣΕΡΚΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
4 ΦΥΔΑΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΤΑΞΑΔΩΝ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΛΕΠΟΧΩΡΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΛΕΠΟΧΩΡΙΟΥ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2 ΝΑΚΟΥΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
3 ΣΙΑΚΙΡΟΓΛΟΥ ΜΕΧΜΕΤ ΚΕΜΑΛΕΤΗΝ
4 ΣΩΤΗΡΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΠΡΟΝΕΡΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΣΠΡΟΝΕΡΙΟΥ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 ΓΚΟΥΤΖΗΚΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ
2 ΔΕΛΗΠΟΥΤΟΥΛΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
3 ΚΑΡΑΜΑΤΖΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΟΣ
4 ΚΕΤΕΤΖΟΥΔΗΣ (ΓΚΑΝΙΟΣ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΡΥΣΙΚΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΡΥΣΙΚΩΝ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 ΓΚΙΡΤΖΙΜΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
3 ΣΑΡΑΚΙΝΟΥΔΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ






ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΟΞΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΟΞΗΣ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
3 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
4 ΤΣΑΤΑΛΗ ΑΥΓΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΑΦΟΧΩΡΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΕΛΑΦΟΧΩΡΙΟΥ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 ΠΑΓΩΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
2 ΣΕΠΕΤΖΗ ΠΑΚΕΖΕ ΧΑΣΑΝ
3 ΤΑΣΜΑΛΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
4 ΦΟΥΤΣΙΤΖΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΔΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΑΔΗΣ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 ΠΑΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΤΑΞΑΔΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΤΑΞΑΔΩΝ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΟΥΔΗ ΜΑΡΘΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2 ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3 ΜΗΡΓΚΙΖΟΥΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
4 ΤΕΡΤΣΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 ΓΙΑΝΝΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
2 ΖΛΑΤΙΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3 ΚΙΣΣΟΥΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 ΠΑΝΔΙΡΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΝΕΡΑΝΤΖΗΣ